×

(Ortak Çalışma Alanı)

Year 2015 -
Deliverables AVM İletişimi Sanat Yönetimi İç Mimari & Görsel Düzenleme Marka Kimliği Oluşturma Websitesi Geliştirme Operasyon Yönetimi Sosyal Medya Stratejisi ve İçerik Yönetimi Baskı Tasarımı Animasyon Video Prodüksiyonu

Young Lions Zone, genç girişimcileri ve freelance çalışanları desteklemek amacıyla Akmerkez’de faaliyet gösteren ücretsiz ortak çalışma alanıdır.

Akmerkez, Alt Çarşı Katı'nda yer alan YLZ; yeni dünyanın çalışma anlayışını yansıtan, ziyaretçileri için farklı bir çalışma deneyimi yaşatan bir sosyalleşme merkezidir. Çalışma masasından renkli kalemlere, her daim taze kahvesinden müzik yayınına, iPad'den büyük ekran TV'ye, tasarım dergi ve kitapların yer aldığı kütüphanesinden kaydırağına; 18-39 yaş arasında özgürce çalışmak ve sosyalleşmek isteyen herkesin dahil olabileceği bir mekan tasarladık. Sadece kayıt olarak faydalanılabilecek tüm bu hizmetleri, hayattan ve sanattan beslenen herkes için ücretsiz yaptık. Mekanın dijital ortamdaki tanıtımını yapmak ve yayılımını sağlamak amacıyla sosyal medya mecralarındaki iletişimini de üstlendik.